HOME OFFICE NIE JE ZA TREST

Home office  sa stal pre mnohých vodou, do ktorej boli hodení, ale nikto im nepovedal ako plávať. Pud sebazáchovy je silný a tak sa mnohí, pod tlakom a v strese, naučili nejako tým preplávať a dopachtiť sa nejako k "brehu".

Pokiaľ však neovládame základné zákonitosti a odlišnosti práce z domu oproti klasickej kancelárskej práci a máme očakávania, že vezmeme laptop pod pazuchu a z domu budeme pracovať tak isto ako v kancelárii, tak je nie že možné, ale ba priam vysoko pravdepodobné, že po krátkom čase a prvotnej eufórii zo zdanlivej slobody, poriadne narazíme.

A práca z domu sa stane zdrojom obrovskej frustrácie a sklamania! Ruku hore, komu sa to nestalo počas pandémie!

Teraz je však ten správny čas, nájsť svoj vlastný home office štýl! 

>> pre viac informácií a objednávku ebooku HOME OFFICE NIE JE ZA TREST pokračujte ďalej <<

Aby home office slobodu dával, nie bral!

Napriek tomu, že sa nám (opäť raz) zdá, že svet sa začal vracať do normálu, už to nebude ako predtým. Svet sa mení a či sa nám to páči alebo nie, home office sa udomácňuje ako alternatívny spôsob práce.

A to nielen pre freelancerov, v IT biznise, či v kreatívnom a umeleckom svete, ale aj pre zamestnancov vo firmách či korporáciách. Bežných zamestnancov, seniorných šecialistov či manažérov.

Možno pracujete z domu už dlhší čas a dokonca ani pandémia na tom v podstate nič nezmenila. Máte pocit, že už ste to vychytali, a že už vás nič neprekvapí. Mylíte si, že na vašom home office štýle už nie je čo vylepšiť?


  • Čo keby ste mali možnosť získať prehľadne a pútavo spracované rady a tipy, ktoré vám pomôžu hneď a výrazne zlepšiť to ako na home office pracujete?
  • Čo keby ste mali osobného poradcu, ku ktorému sa môžete stále vracať a vždy v ňom nájdete niečo nové, čo ste si možno predtým ani neuvedomili a nikdy by vás ani nenapadlo, že by to mohlo fungovať?
  • Čo keby to navyše boli riešenia a tipy, ktoré môžete začať využívať hneď ako dočítate bez toho, aby ste museli do toho investovať veľa času alebo peňazí?
  • Čo keby ste mohli vďaka mojim radám ušetriť denne až jednu hodinu času a urobiť pritom oveľa viac práce?
Z domova pracuji přes 2 roky jako OSVČ a uspořádat si den se mi nikdy nepovedlo tak, jak bych si přála. Po přečtení tohoto eBooku jsem namotivovaná změnit spoustu věcí a přístup k práci tak, aby to vyhovovalo mě i mým dětem. Je velmi pěkně zpracovaný, přehledný a nabušený supertipama.
MarieŠtastná lenoška - www.marietilsarova.cz

Netrápte sa a siahnite po riešeniach, ktoré fungujú!

 

Skúsenosti s home officom som začala získavať ešte v čase, keď na Slovensku pomaly nikto nevedel, čo to slovné spojenie vlastne znamená. Brodila som sa tým sama a tak to aj mnohokrát vyzeralo. Veľa vecí som sa naučila až na vlastných chybách. Hodiny a hodiny strateného a neproduktívneho času, kopa nevyužitých príležitostí...

Vy však už nemusíte ísť touto cestou pokus - omyl! Máte možnosť rovno siahnuť po riešeniach a nástrojoch, ktoré sú overené, vyskúšané. A naozaj FUNGUJÚ!

Svoje skúsenosti, vedomosti a aj zážitky som vložila do svojho ebooku HOME OFFICE NIE JE ZA TREST. Postupne vás vo svojej knihe prevediem 4 najväčšími výzvami, vďaka ktorým zvládnete home office v pohode a bez stresu.

VÝZVA #1

Ako oddeliť pracovný a osobný život v podmienkach, kde by sa aj Dr. Jekyll a Mr. Hyde o seba potkýnali?

VÝZVA #2

Aj home office je office a nie pyžamová párty! Vytvorte si preto na prácu doma také dobré podmienky, ako sa len dá!

VÝZVA #3

Home office NIE JE šichta od 9 do 17 alebo ako sa vyhnúť jednej z najväčších chýb pri práci z domu.

VÝZVA #4

PSYCHO & HYGIENA alebo ako si dobíjať baterky a byť v pohode.

Žiadne technické návody a nudné riešenia. Toto vás bude baviť!

Verím, že čítanie tohto ebooku vás bude BAVIŤ. Tak, že si ani neuvedomíte, čo všetko sa dozviete, zapamätáte si a zrazu sa vám to bude vybavovať, keď tie isté situácie budete zažívať vo svojom živote. Žiadne technické návody či komplikované nástroje.

Všetko, čo budete čítať, dôverne poznáte! Vy už však budete vedieť ako to robiť lepšie, jednoduchšie, rýchlejšie, skrátka efektívnejšie!                                           

Naučíte sa naplánovať si svoju prácu a úlohy tak, ako to vám najlepšie vyhovuje! A získate ten správny balans medzi prácou a osobným životom! 

"Ako beletria. Úplne ma to vtiahlo do príbehu, smiala sa, prikyvovala, zamýšľala. Z domu pracujem už 7. rok, urobila som väčšinu chýb, na ktoré ebook upozorňuje. Medzičasom som to už dosť vychytala, napriek tomu som v ebooku našla mnoho nových podnetov. Výborný tip je nastavenie "cesta do práce", o tom počujem prvý krát. A ešte popracujem na "no go" zóne. Ratolesti nemám, ale za to partnera, ktorý keď má myšlienku, hneď ale hneď ju musí so mnou zdieľať."
JankaChange facilitátorka, lektorka a koučka, spoluzakladateľka Beelong Community & Networking

Home office tu s nami už zostane. Nie je na čo čakať! 

Čím skôr si ebook kúpite, tým skôr môžete moje tipy a inšpirácie zaradiť do vašej pracovnej rutiny. Nie je nad čím váhať. Trvá to už dosť dlho, všetci sme vyčerpaní a stále nevieme, čo ešte máme pred sebou.

Čo sa dnes naučíte, vám bude prinášať benefit v podstate počas celého vášho produktívneho života, pretože home office tu s nami v nejakej podobe zostane navždy! A v oveľa väčšom rozsahu ako sme boli zvyknutí.

Ušetríte čas. Dostanete svoj život pod kontrolu a zbavíte sa stresu. Alebo ho aspoň výrazne znížite. A budete si (opäť) home office užívať. Bude vašim benefitom, ktorého sa nebudete chcieť vzdať. A dobre urobíte!


Cena ebooku je taká, aby si ho mohol dovoliť úplne každý, kto ho potrebuje

 17,90 EUR s DPH

"Tento e-book doporučuji každému, kdo pracuje na home office a cítí se vyhořelý, má chaos dát dokupy práci, dítě (školu, učení), vše správně zorganizovat, což u mě je někdy veliký problém. V ebooku jsem našla několik zajímavých doporučení, které vypadají jako maličkosti, ale už teď cítím, že až je zařadím a začnu dělat, pomůže mi to. A veliký přínos pro mě oba dva BONUSY !! Děkuju za tento e-book 🙂 A budou-li nějaké další, podobné, opět si je ráda přečtu :-)"
Petraautorka projektu Hravá čísla, www.upari.cz

A to ešte nie je všetko. EXTRA TIPY a BONUSY zdarma!

Za svoje peniaze však ZÍSKATE OVEĽA VIAC! Okrem skvelých a zrozumiteľných tipov ako sa popasovať s jednotlivými výzvami práce z domu, som k ebooku pribalila aj ďalších 10 strán s hneď dvoma BONUSMI.

A čo je najlepšie? Oba BONUSY získate vďaka kúpe tohto ebooku úplne zadarmo!

BONUS #1

V BONUSE #1 nájdete prvú pomoc, keď vás to napriek všetkému začne valcovať a cítite, že strácate pevnú pôdu pod nohami.

 

Koučka Zuzana Lešová pripravila 4 jednoduché, ale veľmi účinné techniky, vďaka ktorým si viete sami pomôcť.

 

Naučíte sa používať ťahák na znovunadobudnutie sily? Alebo sa môžete skúsiť prepólovať, nasadiť si do hlavy toho dobrého chrobáka vďaka ktorému uvidíte ako by to, čo vás ťaží, mohlo byť inak, úplne naopak? Pomocou jednoduchej techniky si nakreslíte z čoho sa skladá váš život a uvidíte kam smeruje vaša energia a pozornosť. Ako sa vám to bude páčiť? A čo tak pozrieť sa na problém z iného uhla? Doslova.

BONUS #2

K ebooku som pribalila aj kopu EXTRA TIPOV pre rodičov ako zvládať home office keď máte malé deti, ktoré nájdete na konci každej kapitoly.

 

A ako BONUS #2  som pre vás pripravila aj praktickú pomôcku, vďaka ktorej si s deťmi naplánujete svoj denný program každého člena rodiny a  aktivity na celý týždeň.

 

Prehľadný návod vám umožní využiť tento bonus naplno!

Stále váhate? Dajte tomu šancu!

Ebook HOME OFFICE NIE JE ZA TREST je nabitý radami a inšpiráciami. Stane sa pre vás pomôckou, ktorú budete chcieť mať stále po ruke, na lište v laptope. Alebo si ho vytlačíte, aby ste si doň mohli robiť svoje poznámky alebo ho podčiarkovať. 

Dôležité je však začať a postupovať krok za krokom. Zaradiť do svojej rutiny najprv tie riešenia a tipy, ktoré dokážete zvládnuť rýchlo a bez veľkej námahy alebo nákladov. A verím, že časom prídu na rad aj také, pri ktorých si najprv možno budete klopať na čelo a hovoriť si, že tak toto je totálna blbosť! A pýtať sa sami seba, ako by vám to asi tak mohlo pomôcť? 

DAJTE TOMU ŠANCU! ABY HOME OFFICE SLOBODU DÁVAL, NIE BRAL.

Nič neriskujete! Ak sa vám ebook nebude páčiť, svoje peniaze dostanete späť!

Kúpou ebooku NIČ NERISKUJETE!

Pokiaľ sa vám nebude páčiť, môžete mi ho do 30 dní vrátiť a ja vám pošlem nazad vaše peniaze. Celú sumu, ktorú ste zaplatili.

Ponúkam vám teda 30-dňovú GARANCIU SPOKOJNOSTI.

A teraz už naozaj nemáte dôvod váhať.