HOME OFFICE NIE JE ZA TREST


Aby home office slobodu dával, nie bral!


  • Predstavte si miesto, kde sa môžete dokonale sústrediť na prácu. Líši sa vaša predstava od skutočnosti?
  • Vadí vám, že keď je vonku krásne, sedíte v kancelárii, a keď prší, mate voľno?
  • Závidíte ľuďom, ktorí popri práci zvládajú kurzy taliančiny alebo plážový volejbal, zatiaľ čo vy nestíhate zájsť ani na poštu?
  • Máte zoznam vysnívaných zážitkov a výletov, ktorý postupne zapadá prachom?
  • Máte pocit, že vám život uniká medzi prsty?

Ak ste si niekoľkokrát odpovedali ÁNO, mali by ste vo svojom živote niečo zmeniť. Začnite hneď teraz. Ukážem vám, ako na to.

Z domu pracujem viac ako 2 roky ako SZČO a usporiadať si deň sa mi nikdy nepodarilo tak, ako by som si priala. Po prečítaní tohoto eBooku som namotivovaná zmeniť množstvo vecí a prístup k práci tak, aby to vyhovovalo mne aj mojim deťom. Je veľmi pekne spracovaný, prehľadný a nabitý supertipmi.
MarieŠtastná lenoška - www.marietilsarova.cz

Netrápte sa a siahnite po riešeniach, ktoré fungujú!

 

Skúsenosti s home officom som začala získavať ešte v čase, keď na Slovensku pomaly nikto nevedel, čo to slovné spojenie vlastne znamená. Brodila som sa tým sama a tak to aj mnohokrát vyzeralo. Veľa vecí som sa naučila až na vlastných chybách. Hodiny a hodiny strateného a neproduktívneho času, kopa nevyužitých príležitostí...

Vy však už nemusíte ísť touto cestou pokus - omyl! Máte možnosť rovno siahnuť po riešeniach a nástrojoch, ktoré sú overené, vyskúšané. A naozaj FUNGUJÚ!

Svoje skúsenosti, vedomosti a aj zážitky som vložila do svojho ebooku HOME OFFICE NIE JE ZA TREST. Postupne vás prevediem 4 najväčšími výzvami, vďaka ktorým zvládnete home office v pohode a bez stresu.

VÝZVA #1

Naučte sa oddeliť pracovný a osobný život aj v podmienkach lockdownu, kde by sa aj Dr. Jekyll a Mr. Hyde o seba potkýnali.

VÝZVA #2

Aj home office je práca a nie pyžamová párty. Vytvorte si doma na prácu tie najlepšie podmienky, ako sa len dá a hneď uvidíte rozdiel!

VÝZVA #3

Home office NIE JE šichta od 9 do 17. Naučím vás ako sa vyhnúť jednej z najväčších chýb pri práci z domu!

VÝZVA #4

PSYCHO & HYGIENA v home office na nezaplatenie. Ukážem vám ako si dobíjať baterky a byť v pohode bez ohľadu na okolnosti!

"Ako beletria. Úplne ma to vtiahlo do príbehu, smiala sa, prikyvovala, zamýšľala. Z domu pracujem už 7. rok, urobila som väčšinu chýb, na ktoré ebook upozorňuje. Medzičasom som to už dosť vychytala, napriek tomu som v ebooku našla mnoho nových podnetov. Výborný tip je nastavenie "cesta do práce", o tom počujem prvý krát. A ešte popracujem na "no go" zóne. Ratolesti nemám, ale za to partnera, ktorý keď má myšlienku, hneď ale hneď ju musí so mnou zdieľať."
JankaChange facilitátorka, lektorka a koučka, spoluzakladateľka Beelong Community & Networking

Cena ebooku je taká, aby si ho mohol dovoliť úplne každý, kto ho potrebuje:

€11,90

"Tento e-book odporúčam každému, kto pracuje na home office a cíti sa vyhorený, má chaos dať si dokopy prácu, dieťa (školu, učenie), všetko správne zorganizovať, čo je pre mňa niekedy veľký problém. V ebooku som našla niekoľko zaujímavých odoporúčaní, ktoré vyzerajú ako maličkosti, ale už teraz cítím, že až ich zaradím a začnem robiť, pomôže mi to. A veľký prínos pre mňa sú obidva BONUSY !! Ďakujem za tento e-book 🙂 A ak budú nejaké ďalšie, podobné, opäť si ich rada prečítam :-)"
Petraautorka projektu Hravá čísla, www.upari.cz

Home office tu s nami už zostane. Nie je na čo čakať! 

Čo sa dnes naučíte, vám bude prinášať benefit počas celého produktívneho života, pretože home office tu s nami už v nejakej podobe zostane navždy! A v oveľa väčšom rozsahu ako sme boli zvyknutí.

Ušetríte čas. Dostanete svoj život pod kontrolu a zbavíte sa stresu. Alebo ho aspoň výrazne znížite. A budete si (opäť) home office užívať. Bude vašim benefitom, ktorého sa nebudete chcieť vzdať. A dobre urobíte!


A to ešte nie je všetko. EXTRA TIPY a BONUSY zdarma!

Za svoje peniaze však ZÍSKATE OVEĽA VIAC! Okrem skvelých a zrozumiteľných tipov ako sa popasovať s jednotlivými výzvami práce z domu, som k ebooku pribalila aj ďalších 10 strán s hneď dvoma BONUSMI.

A čo je najlepšie? Oba BONUSY získate pri kúpe ebooku úplne zadarmo!

BONUS #1

V BONUSE #1 nájdete prvú pomoc, keď vás to napriek všetkému začne valcovať a cítite, že strácate pevnú pôdu pod nohami.

 

Naučíme vás používať ťahák na znovunadobudnutie sily. Nasadiť si do hlavy toho dobrého chrobáka, vďaka ktorému uvidíte ako to, čo vás ťaží, otočiť úplne naopak. Pomocou jednoduchej kresby uvidíte kam smeruje vaša energia a pozornosť a ukážeme vám ako to môžete ovplyvniť. A čo tak pozrieť sa na svoj problém z iného uhla? Doslova. Budete prekvapení ako to funguje!

BONUS #2

K ebooku som pribalila aj kopu EXTRA TIPOV pre rodičov ako zvládať home office keď máte malé deti, ktoré nájdete na konci každej kapitoly.

 

A ako BONUS #2  som pre vás pripravila aj praktickú pomôcku, vďaka ktorej si s deťmi naplánujete svoj denný program každého člena rodiny aj  aktivity na celý týždeň. A stále sa budete mať na čo tešiť! SPOLU.

Stále váhate? Dajte tomu šancu!

Ebook HOME OFFICE NIE JE ZA TREST je nabitý radami a inšpiráciami. Stane sa pre vás pomôckou, ktorú budete chcieť mať stále po ruke, na lište v laptope. Alebo si ho vytlačíte, aby ste si doň mohli robiť svoje poznámky alebo ho podčiarkovať. 

Dôležité je však ZAČAŤ a zmeniť aspoň jednu vec. A postupovať KROK ZA KROKOM. Zaradiť do svojej rutiny najprv tie riešenia a tipy, ktoré dokážete zvládnuť rýchlo, bez veľkej námahy alebo nákladov. A verím, že časom prídu na rad aj také, pri ktorých si najprv možno budete klopať na čelo a hovoriť si, že tak toto je totálna blbosť! Nechajte sa príjemne prekvapiť, čo všetko môžete zmeniť a vylepšiť a ako vám to dokáže doslova zmeniť život!

DAJTE TOMU ŠANCU! ABY HOME OFFICE SLOBODU DÁVAL, NIE BRAL.

Nič neriskujete! Ak sa vám ebook nebude páčiť, svoje peniaze dostanete späť!

Kúpou ebooku NIČ NERISKUJETE!

Pokiaľ sa vám nebude páčiť, môžete mi ho do 30 dní vrátiť a ja vám pošlem nazad vaše peniaze. Celú sumu, ktorú ste zaplatili.

Ponúkam vám teda 30-dňovú GARANCIU SPOKOJNOSTI.

A teraz už naozaj nemáte dôvod váhať.